קידום אתרים – הדרך להצלחה באינטרנט

SEOadmin   1 בפברואר 2010   סגור לתגובות על קידום אתרים – הדרך להצלחה באינטרנט

קידום אתרים SEO הוא צורך של ממש עבור כל עסק. אם בעבר חשבנו שכל עסק חייב אתר אינטרנט, כיום אנחנו יודעים שכל עסק חייב גם קידום אתרים – לפחות ברמה הבסיסית!

לעסקים רבים יש כבר אתר אינטרנט. יש כיום ברשת המקומית כמות אדירה של אתרים עסקיים. ישנן חברות שמחזיקות גם מעל לאתר אחד. העניין הוא שבניית אתר תדמית טוב אינה מספיקה.  בלי נוכחות חזקה בדירוגים של מנועי החיפוש, אנחנו באמת לא קיימים!

המטרה של קידום אתרים היא להפוך אותנו ל"נראים" ברשת.  כלומר לאפשר ללקוחות ולאנשים סקרנים למצוא אותנו. אם יש לנו אתר עסקי בתחום הרהיטים. אנו צריכים לדאוג לכך שנופיע בגוגל במילות חיפוש רלוונטיות לתחום כמו: שולחנות, כסאות, ארונות.

קידום אתרים SEO – מהם שלבי העבודה?

מחקר מילות מפתח

השלב הראשון של קידום אתרים הוא בחירת מילות המפתח שאנו רוצים לקדם. כדאי למצוא את האיזון בין מילות המפתח המחופשות ביותר לבין אלו שהתחרות בהן אינה גבוהה מדי. חייבים לבחור מילים רלוונטיות לעסק, מילים שהלקוחות שלנו באמת יחפשו.

אופטימיזציה

בשלב השני, יש לבצע מספר פעולות טכניות בקוד האתר, על מנת לגרום למנוע החיפוש של גוגל להבין שאנחנו רלוונטיים לאותן מילות חיפוש שבחרנו. בתוך כך, צריך להגדיר מהם המושגים הכי חשובים לנו, ואילו מושגים פחות חשובים. פעולות אופטימיזציה יתבטאו בין השאר בהזנת טקסטים רלוונטיים למוצרים שלנו, תמונות רלוונטיות, סרטונים והגדרת כותרות העמודים כמו שצריך.

קידום אתרים אקטיבי

לאחר שגרמנו לגוגל להבין שהאתר שלנו רלוונטי לתחום העיסוק שלנו, מתחילה העבודה האמיתית – התקדמות בתוצאות החיפוש מול המתחרים שלנו. כדי לקבוע מי יופיע בראש תוצאות החיפוש, גוגל בודק כל הזמן את כמות הקישורים הנכנסים לאתר שלנו. גוגל נותן משקל שונה לכל קישור. בגדול, רצוי להכניס קישורים כמה שיותר "חזקים", ותיקים ורלוונטיים. כלומר אם אנו מקדמים אתר מכוניות, כדאי לנו מאד לקבל קישור מאתר של מוסך!

כלים שיווקיים

מקדמי אתרים מבצעים פעולות שיווק רבות ומעלים המון תכנים חדשים לרשת: בלוגים, פורומים, טוקבקים, מאמרים, דפי נחיתה ועוד. חשוב להבין שהתחום של קידום אתרים SEO הוא דינאמי ומתפתח מאד כל שנה.

קידום אתרים ורשתות חברתיות

כיום כבר מבינים, שהעולם הולך לכיוון של רשתות חברתיות. בבחירת חברת קידום אתרים, מומלץ למצוא חברה שמספקת מענה הן לקידום אתרים סטנדרטי והן לשיווק ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, טוויטר ויוטיוב. נשמח אם תפנו אלינו בכל שאלה בנושא קידום אתרים מודרני.

(124 , 1 )