קידום אתרים אורגני – גם אני צריך את זה?

SEOadmin   12 בפברואר 2012   סגור לתגובות על קידום אתרים אורגני – גם אני צריך את זה?

כולם מבצעים היום קידום אתרים אורגני בגוגל. האם זה אומר שגם אתה צריך? כנראה שכן (וזה לא עניין של לחץ חברתי). הקמת סוף כל סוף את האתר שלך והתחלת להזין תכנים. האם זה אומר שכעת אפשר לנוח על זרי הדפנה? האם זה אומר שמישהו ייכנס סתם כך לאתר שלל? ממש לא! עולם האינטרנט היום הוא עולם רווי תחרות. סביר להניח שיש לך כמה עשרות מתחרים, ואם אתה רוצה לעקוף אותם תהיה חייב לבצע קידום אורגני בגוגל. אבל מה זה בכלל קידום אתרים אורגני? ולמה זה הצעד הנחוץ ביותר כדי לגרוף הצלחה?

כולם מגיעים דרך גוגל

נכון להיום, סביר להניח שרוב האנשים שיגיעו לאתר שלך (ובכלל, לאתרים נוספים) יגיעו אליו דרך מנוע החיפוש גוגל. מנוע החיפוש הנ"ל כבש את לב הגולשים בזכות הפשטות שלו ובזכות איכות התוצאות – אלגוריתם החיפוש שלו שנחשב לאמין במיוחד. העיקרון הוא פשוט, גוגל משתדל להציג לנו עבור כל מושג את האתר הרלוונטי ביותר ולכן כל אדם שמחפש שירות או מוצר יפנה תמיד לגוגל. הסטטיסטיקה בארץ מראה שמעל ל95% מהגולשים מחפשים דרך גוגל ולא דרך מנועי חיפוש אחרים.

קידום אתרים אורגני מקצועי (ולא מוגזם)

בפועל, העקרונות של קידום אתרים אורגני הם די פשוטים להבנה. אז למה בעלי עסקים רבים לא מצליחים להתקדם בגוגל? הרי בסך הכל צריך "לדחוף" כמה מילות מפתח, לפרסם את האתר בכל מקום, ואתם למעלה! בפועל זה לא כך. קידום אתרים בגוגל חייב להיות עדין, הדרגתי, מתמשך ועקבי. אם גוגל מזהים ניסיון חד מדי או אגרסיבי מדי לקידום האתר, הם ישר מענישים את בעל האתר. בעלי עסקים רבים פונים אל חברות קידום מקצועיות כדי לקבל שירות איכותי שיבטיח את התוצאות המיוחלות.

אז מה הפתרון?

אם אתם רוצים לקבל תוצאות חזקות ותמורה אמיתית לכסף שלכם צריך למצוא חברת קידום טובה. ישנם הרבה מקדמי אתרים טובים בשוק, אבל ישנם גם הרבה "חאפרים" שיעלו לכם ביוקר. לכן לפני שתסגרו הסכם קידום, מומלץ לשבת עם חברת הקידום ולהכיר את האנשים. בנוסף לכך לפני שתסגרו קידום אתרים אורגני, מומלץ לוודא שיש יעדים ברורים ותחנות יציאה מההסכם (כך נהוג). בצורה כזו תקטינו עבורכם את הסיכונים.

אין תחליף לשירותים של חברת קידום

גם אם אתם מבינים בקידום אתרים וגם אם האתר שלכם בנוי נכון לפי הדגשים של קידום אתרים אורגני, אין תחליף לתשתית הקישורים של חברת קידום אתרים. כדי להופיע ראשונים בגוגל אתם צריכים להשיג עשרות קישורים איכותיים מאתרים אחרים. יש לכם יכולת לעשות את זה לבד? כנראה שלא, ובדיוק על זה אתם משלמים. אז איך מוצאים חברה כזו? מחפשים היטב ומשתדלים לקבל המלצות מאנשים שקיבלו שירות טוב. הקפידו לקבל המלצות לגבי מספר חברות קידום אתרים, בדקו היכן ממוקמים הלקוחות שלהם בגוגל, וכמובן וודאו מה מכיל השירות שאתם מקבלים ועבור כמה ביטויי מפתח אתם משלמים לחברה לקידום. מחקר מקדים יחסוך לכם הרבה כסף. בהצלחה.

(119 , 1 )