מה הקשר בין SEO לכדורגל

אתמול, אחרי 40 שנה במדבר, סוף סוף הגיע האליפות לבאר שבע. כל המדינה שמחה בשבילם, גם עבדכם הנאמן ואפילו האוהדים של הקבוצות המתחרות – וזה יפה ודי חריג.

אז מה הקשר ל SEO ?

כל מי שמתעניין בכדורגל מכיר את הביטוי המפורסם של השדר יורם ארבל : "ככה לא בונים חומה".

 

מי שקצת שמע על כדורגל בטח מכיר את רונלדו מריאל מדריד, שתמיד מוצא את החור בחומה או בהגנה ומשחיל את הכדור פנימה.

אז אני חושב שמצאתי את החור בהגנה של מקדמי האתרים בישראל.

כל יום עשרות או מאות מקדמי אתרים "נאבקים" זה בזה, הן מבחינת האגו וגם מבחינת העסק כדי להגיע למקום ראשון בגוגל במונח "קידום אתרים".

זה כולל השקעה רבה בחילופי קישורים, בפיתוח אתרים ובלוגים ויצירת תוכן רב ועצום שדי חוזר על עצמו. תוכן שכולל ומקדם בעיקר את הביטויים: קידום אתרים, קידום אתרים בגוגל, קידום אתרים מקצועי, קידום אתרים אורגני, קידום אתרים במנועי חיפוש ועוד.

כך גם הכרתי את דניאל זריהן קידום אתרים, מקדם אתרים לא רחוק מבאר שבע, שעקף תוך זמן קצר יחסית את כל מקדמי האתרים הוותיקים והמנוסים ונמצא כרגע במקום 2# בחיפוש "קידום אתרים" בגוגל.

אז אתם שואלים איפה החור בהגנה?

יש מילה אחת, ואולי הכי חשובה בתחום קידום אתרים שלפי מיטב ידיעתי, לא מקודמת על ידי אף אחד ממקדמי האתרים, המילה SEO.

יגידו החכמים והמתרצים זה נכון אבל הישראלים לא מחפשים SEO בגוגל, להם אני עונה שזה לא נכון וגם גוגל יודע היטב שקידום אתרים ו-SEO אחד הם.

אם נחפש עם דפדפן בעברית בגוגל "SEO" נקבל במקומות הראשונים את ויקיפדיה בעברית. בשורת הכותרת בויקיפדיה אפילו לא מוזכרת המילה SEO ושורת הכותרת המוצגת: "קידום אתרים במנועי חיפוש – ויקיפדיה".

כל יתר מקדמי האתרים הנמצאים בתוצאות החיפוש ל-SEO, זה פשוט בעיקר בגלל העובדה הפשוטה שהמילה SEO מופיע בשם הדומיין שלהם כמו האתרים SEOisrael  או  SEO-simple.

אז החלטתי כאתגר (אינני מקדם אתרים) לנסות להתקדם עם האתר שלי seo.net.il  כמה שיותר גבוה במילה SEO ולנצל את היתרון שיש לי, שמילת המפתח עגולה וזוהרת מופיע בשם הדומיין. ימים יגידו?

אז מאמר זה הוא חלק מאותו מאמץ וכרגע אני זקוק לקצת עזרה בלינקים לאתר זה. אז אם משהו קורא ומוכן לעזור אנא פנו בדף צור קשר.

(497 , 1 )

עדכונים “מה הקשר בין SEO לכדורגל

  1. SEOadmin

    עדכון 30/6/2016: הגענו למשחקי היורו, עדיין בלי עזרה מחברים, אנחנו מתקדמים וכרגע מתנדנדים בין מקומות 9 ל- 12 בחיפוש המילה SEO !

סגור לתגובות.