קידום אתרים ואסטרטגיה שיווקית – דודי שרון

 

דודי שרון הוא המייסד והמוביל של "דודי שרון – אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים".
עם נסיון רב שנים בתחום השיווק בכלל וקידום אתרים בפרט, בנה לעצמו מוניטין מעולה בתחום השיווק באינטרנט.

מה שמבדל את החברה של דודי שרון משאר חברות הקידום בארץ, הוא שימת דגש על בניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית, עבור כל עסק לפי צרכיו. מעבר לכך, קיימת הקפדה על שקיפות מלאה מול הלקוח ושיתופו באופן פעיל לכל אורך הדרך, על מנת שירגיש כל הזמן שהוא חלק בלתי נפרד ויקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

השירותים העיקריים על קצה המזלג:

קידום אתרים אורגני בגוגל – גוגל אוהב לקדם במעלה תוצאות החיפוש אתרים שגולשים אוהבים. לכן הדבר החשוב ביותר בקידום הוא ליצור ולשמר פופולריות של אתר, באופן הטבעי ביותר. אתר פופולרי הוא אתר המכיל תוכן טוב ואיכותי, שמזמין גולשים המייצרים עבורו שיתופים ויראליים וקישורים טבעיים ברחבי האינטרנט.

מיתוג עסקי ואישי – היות שגוגל הפך להיות זירת ההמלצות המרכזית עבור כמעט כל בית עסק, חשוב לשמור על כמה שיותר תוצאות חיוביות ומחמיאות בחיפוש שם המותג. מעבר לכך, חשוב להופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש בכל חיפוש גולשים רלוונטי לתחום של העסק, כדי שמדי יום יגיעו גולשים חדשים, שהם הלקוחות הפוטנציאליים הבאים שלכם.

כתיבה שיווקית וקופירייטינג – כותרות מזמינות הן אלה שיקבעו אם הגולשים יכנסו לעמוד האינטרנט או לא. בנוסף, תוכן מעניין, איכותי ורלוונטי הוא אחד מהיסודות לאתר פופולרי. התוכן באתר חייב להעביר את המסר השיווקי בצורה הטובה ביותר, להיות נגיש לכל גולש, כתוב ללא דופי.

יעוץ שיווקי – קידום אתרים הוא חלק מאסטרטגיה שיווקית שלמה, לכן כל לקוח מקבל הרבה מעבר לקידום – החל מיעוץ לגבי עיצוב האתר, התנהלות ברשתות חברתיות ועוד.

בואו לקבל עוד מידע באתר החברה: dudisharon.co.il
כמו כן, מוזמנים להרחיב את הידע בתחום מזווית יותר אישית ב"גוגל בלוגל" – הבלוג של דודי שרון.

 

קידום אתרים - דודי שרון